Köpek Pansiyonu Hizmetlerimiz

BU ALAN ADI SATILIK VEYA KİRALIKTIR info@ankaraweb.com.tr

Her köpek, ihtiyaçlarına uygun geniş ve konforlu odalarda kalır. Odalarımız, köpeklerin kendi alanlarını bulmalarına ve rahatlamalarına olanak tanıyacak şekilde düzenlenmiştir. Temizlik ve hijyen standartlarımızı sürekli olarak gözden geçirerek, konaklama alanlarımızı en üst düzeyde tutuyoruz.

Her köpek benzersizdir ve bu nedenle özel bakım ister. Deneyimli personelimiz, köpeğinizin bireysel ihtiyaçlarını anlamak için özel bir çaba harcar. Veteriner kontrolünde, köpeğinizin sağlık durumuna ve özel beslenme gereksinimlerine uygun olarak beslenmesini sağlıyoruz.

Sosyalleşme ve fiziksel aktivite, köpeklerin sağlıklı ve mutlu olmaları için önemlidir. Köpek pansiyonumuzda, özel olarak tasarlanmış güvenli oyun alanlarında köpekler keyifli vakit geçirir. Deneyimli personelimiz, oyun süreçlerini yönetir ve köpeklerin güvenliğini sağlar.

Köpek sağlığı bizim için önceliklidir. Pansiyonumuzda, köpeklerin düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirilmesini sağlıyoruz. Ayrıca, acil durumlar için hazırlıklı bir şekilde eğitilmiş personel ve tam donanımlı bir ilk yardım ünitesi bulunmaktadır.

TOP